כחלק מהטיפול שאנו מעניקים למבנים תחת ניהולנו, אנו מיישמים עקרונות רבים שהם תוצר של ידע ונסיון שצברנו לאורך השנים. אנו גאים ושמחים לשתף אתכם במספר "טיפים" שצברנו במהלך שנות פעילותנו, על מנת שתוכלו גם אתם לתת לנכס שלכם, מורכב ככל שיהיה, את הטיפול המקצועי והטוב ביותר.

מיזוג אוויר
  טיפול ואחזקה נכונים למערכות מיזוג אוויר (צ'ילרים/מגדלי קרור) יגרום להוזלה משמעותי העלויות החשמל ולחסכון של כ מעלויות החשמל. מערכות מיזוג אוויר חייבות לעבור תחזוקה שוטפת לרבות טיפול במערכות להשבחת המים (מניעת קשיחות של המים ,קורוזיה בצנרת ובקטריות). ×¢"י טיפול מקצועי ,נכון וקפדני תוכלו להאריך את אורך החיים של יחידת מיזוג האוויר ולחסוך בעלויות אחזקה ותיקון מיותרות.
 
משטחי שיש
  למשטחי / רצפות שיש, נדרשת אחזקה מיוחדת וזאת על מנת שניתן יהיה לשמור על יופיה והדרה לאורך זמן . אחת לששה חודשים אנו ממליצים לבצע הברקה קריסטלית לרצפת השיש. את ההברקה יש לשמר בשטיפה שבועית עם חומר משמר קריסטל, כך תישמר הרצפה לאורך זמן. אנו ממליצים לשטוף את הרצפה בסחבה איכותית מסוג VILEDA,אשר אינה מותירה סימני שטיפה.
 
לוחות חשמל
  לוחות חשמל חייבים לעבור אחת לשנה בדיקה יסודית למניעת אפשרות של קצר בלוחות החשמל. מטרת הבדיקה היא לאתר מוקדים חלשים / מסוכנים בלוחות החשמל אשר לא ניתנים לאיתור באופן ויזוא לי רגיל. הבדיקה נערכת ×¢"י גורם מוסמך, באמצעות מכשיר טרמוגרפי, המאתר מוקדים בהם הטמפרטורה גבוהה מהמותר.