עידן (ש.נ.י) ניהול ואחזקת מבנים בע"מ, עוסקת כבר למעלה מעשור בניהול ובאחזקת מבני יוקרה ברחבי הארץ. חברתנו מתמחה במגוון סוגי הטיפולים הנדרשים לצורך תחזוקת מבני מגורים הכוללים מערכות טכניות, רבות ומורכבות ככל שיהיו. אנו גאים בידע ובניסיון שצברנו במהלך שנות פעילותנו, ואנו ממשיכים לרכוש ידע ולהתחדש מדי יום, זאת על מנת לתת לנכס שלכם, מורכב ככל שיהיה, את הטיפול המקצועי והטוב ביותר.

אנו מתחייבים לניהול כולל של הנכס שלכם, מתוך מטרה לשמור על ערכו ויופיו לאורך זמן
 • איכות חיים
  "לשחרר" אתכם, הדיירים, מהדאגה, מהזמן ומההתעסקות הכרוכים בתחזוקת המבנה (גביית דמי ועד, תשלומים למוסדות, תיקון תקלות וכו'), ולאפשר לכם יותר זמן איכות עם המשפחה, פנאי, ספורט ועוד.
 • שמירת ערך הנכס שלכם והשבחתו
  גינה מטופחת, לובי נקי, מעלית מטופלת, מבנה מתוחזק בקפדנות - כל אלה משפיעים באופן ישיר על שווי הנכס שלכם.
על מנת להבטיח לכם שני עקרונות אלו, אנו פועלים על פי העקרונות הבאים:
 • תחזוקה מונעת
  אנו מיישמים מנגנון של בקרה צמודה על כל המערכות במבנה על מנת לאתר חריגות ולתקן אותן, לפני שהן הופכות "לתקלות". מנגנון זה מאפשר לנו צמצום עלויות בלתי צפויות שמהוות נטל על הדיירים.
 • טיפול שוטף
  אנו מעניקים למבנה טיפול יומיומי בכל מקום בו הוא נדרש: לובי, חניונים, גינה, חדרי מדרגות ועוד. טיפול זה שומר עבורכם על מרחב נעים ומזמין, מרחב שכיף לחיות בו.
 • קשר רציף
  באמצעות שירות הלקוחות שלנו אנו משיבים לכל פנייה שמגיעה אלינו, ומטפלים בה. בנוסף אנו מדווחים על סיום תיקון התקלה ועל אופן הטיפול בה.
על מנת לשמור על איכות השירות הניתן לכם, ומתן פיתרון מקצועי, זמין ומיידי אנו מחזיקים צוותי אחזקה המאפשרים את היתרונות הבאים:
 • מקצועיות
  צוותי האחזקה שלנו הם בעלי מגוון התמחויות ויכולות, כגון אינסטלציה, חשמל, תקשורת, מיזוג אוויר, נגרות ועוד. חברתנו מקפידה על בחירת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחומם ועל העשרת הידע של צוותי האחזקה באופן סדיר, זאת באמצעות שיתוף פעולה הדוק עם החברות והיועצים המובילים בתחומם.
 • מהימנות
  חברתנו מקיימת מערך בקרה פנימי, מערך המבטיח את איכות עבודת הצוותים שלנו, ואת איכות השירות שהם מעניקים ללקוחותנו.
 • ריכוזיות וזמינות
  ריכוז צוותי האחזקה תחת קורת גג אחת מאפשר לנו לתת לכם פיתרון מיידי לכל צורך או בעיה בכל זמן.
 • המחלקה המשפטית שלנו
  חברת עידן עובדת בשיתוף פעולה עם עורכי דין מנוסים, זאת על-מנת לתת לכם מענה בנושאים שונים המתעוררים לעיתים קרובות בבניינים משותפים: ניהול אסיפות דיירים ויישום הוראות החוק בנוגע לאחזקת מבנים ובניינים משותפים, תוספות בנייה (הוספת קומות, שיפוצים חיצוניים), הוספת מעליות בבניינים קיימים, סכסוכי שכנים ונושאים משפטיים נוספים שאתם, כדיירים, נזקקים להם לעיתים. זו עוד אחת מהדרכים שלנו לפעול עבורכם ולאפשר לכם את איכות החיים שלכם.